کد خبر: ۱۶۷۸
یکی از اعضای کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین از موضوعاتی که در نشست شورای مرکزی این سازمان در اواسط ماه جاری میلادی مورد بررسی قرار می گیرد، پرده برداشت.
تعداد بازدید: ۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵ - 08 January 2018
https://media.mehrnews.com/d/2015/12/23/3/1947632.jpg?ts=1486462047399
به نقل از روزنامه القدس العربی، واصل ابویوسف عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین گفت: موضوعات مهمی در نشست شورای مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین در نیمه دوم ماه جاری میلادی مطرح خواهد شد که از بارزترین آنها راههای خلاص شدن از همه توافقات با اسرائیل است.

وی افزو: کابینه های متوالی اسرائیل، کشور فلسطین را به رسمیت نشناخته اند و این وضع قابل قبول نیست. آنچه شورای مرکزی بررسی خواهد کرد نحوه رهایی از همه توافقات با اشغالگرانی است که به این توافقات پایبند نبوده اند.

ابویوسف بیان کرد: چگونگی مقابله با تصمیم دونالد ترامپ درباره قدس و به شکست کشاندن آن و نحوه مقابله با استفاده اسرائیل از تصمیم ترامپ در نشست شورای مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین بررسی خواهد شد.

وی تاکید کرد: در این نشست بر این موضوع تاکید خواهد شد که آمریکا دیگر نمی تواند به عنوان میانجیگر روند صلح با توجه به جانبداری اش از اسرائیل مطرح باشد. همچنین وحدت فلسطینی ها و سر و سامان دادن به وضع داخلی آنها و از بین بردن همه موانع برای رسیدن به وحدت واقعی در جدول برنامه های این نشست مطرح است.

عضو کمیته مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین اعلام کرد: سازو کارهای مربوط به رسمیت شناختن کامل فلسطین در سازمان ملل و نیز حضور در موسسات و سازمان های بین المللی از دیگر محورهای بحث خواهد بود.

شایان ذکر است که نشست شورای مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین قرار است در ۱۴ ژانویه جاری با عنوان قدس پایتخت ابدی فلسطین برگزار شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: