کد خبر: ۱۶۳۵
نیروهای امنیتی عراق عملیات جستجو برای یافتن عناصر باقی مانده از گروه تروریستی داعش را در شهرهای کرکوک، موصل و دیالی آغاز کرده اند.
تعداد بازدید: ۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹ - 04 January 2018
https://media.mehrnews.com/d/2017/10/28/3/2617093.jpg
به نقل از الیوم السابع، راکان الجبوری استاندار موقت کرکوک عنوان داشت: نیروهای ارتش و پلیس و بسیج عشایر در عملیات خود به سمت مناطق الزاب، الحویجه، الرشاد و داقوق واقع در نزدیکی کرکوک برای یافتن عناصر گروه تروریستی داعش حرکت کردند.

وی در ادامه افزود: این منطقه به تازگی شاهد فعالیتهای قابل توجه گروه تروریستی داعش بوده است و نیروهای امنیتی اطلاعاتی را در خصوص محل حضور شبکه های وابسته به این گروه در اختیار دارند.

در شهر موصل نیز این عملیات انجام می شود به طوریکه فرماندهی عملیات نینوا از هلاکت شش تن از عناصر داعش که در جزیره مرکز رود دجله در منطقه البوسیف واقع در جنوب این شهر پنهان شده بودند خبر داد.

معاون فرماندهی عملیات نینوا نیز از عملیات نیروهای امنیتی مشترک برای تحت پیگرد قرار دادن نیروهای تروریستی در مناطق مختلف خبر داد.

نیروهای پلیس در دیالی نیز از عملیات جستجو برای یافتن تروریستها در روستاهای میاح و کریم الهیمص از توابع منطقه الندا واقع در شرق این استان خبر داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: