کد خبر: ۱۶۲۵
پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان ایرانی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی در نمایشگاه کامپوزیت اکسپوی مسکو برگزار می‌شود که در این رویداد شش شرکت دانش‌بنیان دستاوردهای خود را ارائه می‌دهند.
تعداد بازدید: ۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳ - 03 January 2018
https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/10/13/139610131200274412956634.png
پاویون ملی شرکتهای دانش‌بنیان برای دومین سال با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه Composite Expo  روسیه (مسکو)  برگزار می‌شود.

توسـعه صادرات، همکاریها و تعاملات علمی، فناورانه و نوآورانه بین‌المللی شرکتهای دانش‌بنیان از جمله اهداف حضور این شرکتها در این رویداد است.

نمایشگاه Composite-Expo روسیه مهمترین نمایشگاه تخصصی صنعت کامپوزیت در این کشور است که هر سال با حضور شرکتهای فعال در این صنعت و تأمین‌کنندگان زنجیره ارزش مربوطه برگزار می‌شود.

همچنین سال گذشته بیش از 200 غرفه با حضور 100 شرکت روسی و 80 شرکت بین‌المللی از 20 کشور در این رویداد دستاوردهای خود را ارائه کردند؛ این نمایشگاه محلی برای نمایش تجربیات جهانی و بروز فناوریهای مختلف در زمینه کامپوزیت و مواد پیشرفته فراهم آورده است.

در این دوره از نمایشگاه، فضایی حدود 50 مترمربع در سالن اصلی برای پاویون ملی ایران در نظر گرفته شده تا حدود شش شرکت حاضر دستاوردهای خود را در معرض نمایش قرار دهند.

نمایشگاه سالانه کامپوزیت اکسپوی مسکو را باید بزرگترین و تخصصی‌ترین نمایشگاه صنعت کامپوزیت روسیه دانست که مرکز توجه، بازدید شرکتها و صنایع مرتبط غربی و شرقی است.

بازدیدکنندگان فراوانی از مشتریان بالقوه کشورهای منطقه نیز به این نمایشگاه مراجعه می‌کنند همچنین شرایط جدید منطقه باعث شده است صنایع روسی (از جمله صنعت کامپوزیت) به دنبال گسترش منابع تأمین مواد اولیه و محصولات مصرفی خود و همچنین توسعه بازار با کشور‌هایی همچون ایران باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: