برای اولین بار پس از شکست تروریست‌های داعش و آزادسازی شهر سنجار از بلندگوهای آرامگاه حضرت زینب صغری و مقام حضرت زینب کبری سلام الله علیها اذان پخش شد.
تعداد بازدید: ۷۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷ - 08 December 2017

با آزادسازی کامل شهر سنجار از لوث وجود دستهای پلیدی که قصد سیطره بر اراضی عراق و نابود نمودن آثار دینی و تاریخی آنرا داشتند، کمیته ارشاد و پشتیبانی معنوی وابسته به قسمت امور دینی حرم مطهر حضرت عباس(ع) ضمن حضور در مناطق آزاد شده سنجار، از آرامگاه حضرت زینب صغری(س) دختر امام سجاد(ع) و همچنین مقام حضرت زینب کبری(س) بازدید بعمل آوردند.

هیات اعزامی حرم مطهر که به سرپرستی شیخ حیدر العاصی به این منطقه سفر نموده است با حضور در این دو مقام شریف اقدام به آواربرداری از آن نموده و آنرا برای زیارت آماده نمودند.

پس از آواربرداری از این دو مقام شریف برای اولین بار پس از شکست تروریست‌های داعش و آزادسازی این شهر از بلندگوهای این دو مقام اذان پخش گردید.

شیخ حیدر العارضی گفت: با توجه به دشمنی و خصومت تروریست‌های تکفیری با پیروان اهل بیت(ع) و تلاش آنها برای نابود نمودن هرگونه نشانه مرتبط با این خاندان پاک و معظم، دستان تبهکار تکفیریون داعشی اقدام به منفجر نمودن این دو مقام نموده بودند که با ورود نیروهای الحشد الشعبی و آزادسازی این منطقه و با هماهنگی متولی شرعی آواربرداری این مقام در دستور کار قرار گرفت و در نتیجه و با کمک تیم لجستیک الحشد الشعبی آواربرداری این مقام انجام و شرایط برای زیارت مومنان فراهم گردید.

نام:
ایمیل:
* نظر: