رییس دانشگاه رازی کرمانشاه از فعال شدن کاروان‌های دانشجویی این دانشگاه برای کمک به مردم زلزله زده استان خبر داد و گفت: کلاس‌های درس دانشجویان این دانشگاه فردا و پس فردا نیز تعطیل است.
تعداد بازدید: ۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲ - 13 November 2017

دکتر محمدابراهیم اعلمی آل‌آقا در گفت و گو با ایسنا اعلام این مطلب اظهار کرد: خوشبختانه دانشگاه رازی در زمین لرزه شب گذشته ضایعه جدی ندیده است و تمامی دانشجویان این دانشگاه در سلامت کامل هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: در خصوص خسارت فیزیکی ساختمان‌های دانشگاه نیز هنوز گزارشی از خسارت جدی ارسال نشده است و تنها این ساختمان‌ها متحمل خسارت‌های جزئی شده‌اند و البته همکاران فنی دانشگاه در حال بررسی وضعیت ساختمان‌ها هستند.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه رفع استرس و دلهره دانشجویان را مهم ترین اولویت مسئولان این دانشگاه عنوان کرد و گفت: همکاران دانشگاهی در تلاش هستند که در خوابگاه‌ها و مراکزی که دانشجویان مستقر هستند، فضایی ایجاد شود تا نگرانی، دلهره و اضطراب این دانشجویان کاسته شود. در واقع ممکن است برخی از دانشجویان، خانواده یا بستگان خود را در این حادثه از دست داده باشند و سعی می‌کنم با آنها نیز همراهی‌های لازم صورت بگیرد.

دکتر اعلمی با تاکید بر اینکه کلاس‌های درس دانشگاه رازی برای روزهای فردا و پس فردا نیز تعطیل می‌باشند، با توجه به اینکه سه روز در استان کرمانشاه عزای عمومی اعلام شده است و برخی دانشجویان نیز بستگان خود را در حادثه زلزله از دست داده‌اند،‌ بنابراین کلاس‌های آموزشی این دانشگاه امروز، فردا و پس فردا تعطیل می‌باشد، اما سیستم اداری دانشگاه فعال است.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه در پایان از فعال شدن کاروان‌های دانشجویی این دانشگاه برای کمک به زلزله زدگان خبر داد و گفت: همکاران دانشگاه رازی فضایی را ایجاد کردند تا دانشجویان بتوانند به هم استانی‌های خود کمک‌های لازم را ارائه دهند و در حال حاضر بسیج دانشجویی دانشگاه در این زمینه فعال شده است و گروه‌ها و کاروان‌های دانشجویی برای ارائه خدمات و کمک رسانی به مناطق مختلف زلزله زده اعزام شده‌اند، دانشگاه نیز تمام امکانات لازم را در اختیار آن‌ها قرار داده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: